Forum chorych na malformację Chiariego i jamistość rdzenia Strona Główna

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ProfilProfil  AlbumAlbum  ZalogujZaloguj
ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracjaPoprzedni temat «» Następny temat
REGULAMIN FORUM
Autor Wiadomość
przemek

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 469
Wysłany: 2013-12-24, 00:25   REGULAMIN FORUM

REGULAMIN FORUM INTERNETOWEGO CHORYCH NA MALFORMACJĘ CHIARIEGO I JAMISTOŚĆ RDZENIA - ACMiS.PL

1. Niniejsze Forum powstało aby wspierać pacjentów chorych na malformację Chiariego i/lub jamistość rdzenia oraz ich bliskich w wymianie doświadczeń dotyczących choroby i wszystkiego, co jest z nią związane.

2. Rejestracja na Forum i każde skorzystanie z Forum przez Użytkownika jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

3. Zabronione jest pisanie wypowiedzi o charakterze obraźliwym, wulgarnym, oszczerczym, zawierających groźby, propagujących postępowanie niezgodne z prawem lub naruszających normy społeczne.

4. Treść tematu wypowiedzi musi świadczyć o jej zawartości, w przeciwnym wypadku zostanie zmieniona.

5. Treści wypowiedzi muszą być zgodne z tematyką danego działu, posty niezgodne z danym tematem będą przenoszone lub usuwane.

6. Należy trzymać się tematu wątku i unikać wypowiedzi nic nie wnoszących do dyskusji.

7. Posty zdublowane będą usuwane.

8. Na Forum obowiązują zasady netykiety.

9. W celu usprawnienia komunikacji, prosimy o pisanie postów czytelnych pod względem stylistycznym, stosowanie zasad ortografii i interpunkcji, nie pisanie wielkimi literami, nie nadużywanie emotikonów. Cytować należy jedynie te fragmenty wypowiedzi, które zamierza się skomentować.

10. Wypowiedzi o wydźwięku negatywnym, zwłaszcza obrażające innych użytkowników i mogące zakłócać spokojne funkcjonowanie Forum, mogą zostać usunięte lub ukryte, a ich autorzy czasowo zablokowani lub usunięci z Forum.

11. Administrator oraz Moderatorzy forum mają prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek.

12. Zabrania się używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę, chyba, że zostało to zgłoszone Administratorowi / Moderatorowi Forum i uzyskano jego zgodę. W przypadku wykorzystywania jednego komputera przez więcej niż jednego Użytkownika, fakt ten należy zgłosić Administratorowi lub Moderatorowi Forum.

13. Zawartość każdego postu jest wyrażeniem poglądów i opinii autora, a nie osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie Forum.

14. Treści wypowiedzi Użytkowników Forum stanowią ich własny punkt widzenia i nie mogą wpływać na postępowanie innych Użytkowników Forum bez konsultacji z lekarzem.

15. Dopuszczalne jest wymienianie w treści wypowiedzi nazw leków.

16. Umieszczanie na forum jakichkolwiek reklam (oraz kryptoreklam) towarów lub usług (w tym medycznych) bez uzyskania zgody Administratora forum jest zabronione. Posty zawierające reklamę będą usuwane. Zakaz reklamy dotyczy również wiadomości prywatnych oraz umieszczania w prywatnym profilu lub podpisie Użytkownika linków do stron oferujących towary lub usługi.

17. Upublicznianie danych osobowych, bez okazania Administratorowi pisemnej zgody zainteresowanego, jest zabronione.

18. Administrator oraz Moderatorzy forum mają w każdej chwili prawo zablokować lub usunąć Użytkownika łamiącego regulamin.

19. Administrator oraz Moderatorzy Forum mają prawo zmienić regulamin. Wszystkie zmiany stają się obowiązujące od momentu ich opublikowania na Forum. Informacje o zmianie w Regulaminie zamieszczane są w sekcji „Informacje i regulamin” Forum.

20. Użytkownicy, którzy nie zaakceptują nowego regulaminu powinni zwrócić się do Administratora / Moderatora z wnioskiem o usunięcie konta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group