Forum chorych na malformację Chiariego i jamistość rdzenia Strona Główna

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ProfilProfil  AlbumAlbum  ZalogujZaloguj
ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból z tyłu głowy zaraz przy styku głowy i karku...POMOCY
Autor Wiadomość
maziajka

Wysłany: 2013-11-11, 17:26   Ból z tyłu głowy zaraz przy styku głowy i karku...POMOCY

Hej mam Arniego i Jamistośc, wiadomo borykam sie z róznymi dolegliwosciami...ale od jakiegos czasu doskwiera mi bol z tylu głowy tak jakby w tym kanale przy złaczeniu z kręgoslupem nie wiem jak fachowo nazwac to miejsce mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi, jest to taki bol jakby ciagle napięcie w tym miejscu a po kilka razy trafily mi sie straszne napadowe bole w tym miejscu.........czy ktoś miał podobne objawy?? czy ma to w ogole zwiazek z Arnim badz Jamitoscią?? wczesnij takie bole nie mialy miejsca.Bardzo proszę i dziękuje za wszystkie komentarze;)

kamila_28

Wysłany: 2013-11-11, 21:43   

Hej :) Ja mam takie bóle, są bardzo typowe dla ACM (właśnie w tym miejscu, o którym piszesz) - wielu pacjentów się na nie skarży.
Czy ból nasila się przy kaszlu i / lub wysiłku?
Serdecznie pozdrawiam :smile:
Kamila

maziajka

Wysłany: 2013-11-13, 02:48   

hej Kamilo dziekuje za odpowiedz wlasnie pod wplywem wysilku mi sie pogarsza...jest to mega uciazliwie jak temu zapobiegać?? we wtorek mam akurat wiizyte w sosnowcu wie pogadam z lekarzem.

kamila_28

Wysłany: 2013-11-13, 08:29   

Maziajka, mi na te bóle pomaga diuramid (lek zmniejszający ciśnienie płynu mózgowo-rdzeniowego) i oszczędzanie się :smile:

Odpowiedz do tematu